ПРО КОМПАНІЮ

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО М`ЯКИХ МЕБЛІВ - ЦЕ ВТІЛЕННЯ ІСТИННО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЯКОСТІ МЕБЛІВ. ПЕРЕВАГА МЕБЛІВ VALAGA - ВІДСУТНІСТЬ МАСОВОГО ВИРОБНИЦТВА, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА, ЗАМОВЛЕННЯ НА ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ, РОЗРОБКА НОВИХ ЕКСКЛЮЗИВНИХ МОДЕЛЕЙ.

Шкіра - позачасовий матеріал, з часом вона стає лише досконалішою, це важлива властивість завжди може визначити перевагу при виборі варіанта оббивки меблів.

Натуральна шкіра виготовляється з цілісних шкур тварин. Для того щоб шкіра тварини перетворилася в шматок натуральної шкіри, придатний для виготовлення з нього виробів, їй буде потрібно пройти приблизно п'ять десятків процедур. Тому меблі з натуральної шкіри, апріорі, не може бути дешевою.

Одним з напрямків меблевої компанії Valaga в Дрогобичі є виробництво шкіряних меблів. Даний підхід дозволяє покупцеві купити шкіряний гарнітур за оптимальну вартість, з гарантією надійності, комфорту і довговічності. He потрібно турбуватися, якщо на шкірі з'являються складки, адже це шкіра натуральний, «живий» матеріал і це цілком природньо.
Не секрет, що шкіряні м'які меблі, купити яку пропонує наше підприємство, це сукупність витонченого виконання, стилю і краси. Завдяки згуртованій команді досвідчених фахівців, вдається отримати максимальний результат, який змогли оцінити вже багато наших покупців.
Шкіряні меблі (Україна) славиться і за межами країни, оскільки відповідає всім європейським вимогам якості і екологічності.

Якщо Вам потрібні шкіряні меблі з Європи, навіщо переплачувати? Наші Українці в Україні, не гірше виготовляють меблі своїми руками, ніж наші Українці за кордоном.

Досить, підібрати в нашому каталозі  комплект меблів, який вам довподоби або зробити замовлення на індивідуальне виготовлення.
Ми надамо великий асортимент меблевих шкір в різній ціновій категорії і різного функціонального призначення. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту використовуваної шкіри, підбираючи виключно перевірених і надійних постачальників. Завдяки сучасному оснащенню виробничих потужностей, досвідченим професійним кадрам і жорсткого контролю якості, підприємство гарантує високу якість всієї продукції.
Більш детальна інформація про ціни та умови співпраці надається за телефонами. Можлива доставка меблів в будь-який регіон України
                                                                                                                                                   
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                всі зображення на сайті компанії несуть виключно інформаційний характер.