ПРО КОМПАНІЮ

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО М`ЯКИХ МЕБЛІВ - ЦЕ ВТІЛЕННЯ ІСТИННО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЯКОСТІ МЕБЛІВ. ПЕРЕВАГА МЕБЛІВ VALAGA - ВІДСУТНІСТЬ МАСОВОГО ВИРОБНИЦТВА, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА, ЗАМОВЛЕННЯ НА ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ, РОЗРОБКА НОВИХ ЕКСКЛЮЗИВНИХ МОДЕЛЕЙ.

Одним з напрямків меблевої компанії Valaga в Дрогобичі є виробництво шкіряних меблів. Даний підхід дозволяє покупцеві купити шкіряний гарнітур за оптимальну вартість, з гарантією надійності, комфорту і довговічності. He потрібно турбуватися, якщо на шкірі з'являються складки, адже це шкіра натуральний, «живий» матеріал і це цілком природньо.

Не секрет, що шкіряні м'які меблі, купити яку пропонує наше підприємство, це сукупність витонченого виконання, стилю і краси. Завдяки згуртованій команді досвідчених фахівців, вдається отримати максимальний результат, який змогли оцінити вже багато наших покупців.
Шкіряні меблі (Україна) славиться і за межами країни, оскільки відповідає всім європейським вимогам якості і екологічності. Якщо Вам потрібні шкіряні меблі з Європи, навіщо переплачувати? Наші Українці в Україні, не гірше виготовляють меблі своїми руками, ніж наші Українці за кордоном. Досить, підібрати в нашому каталозі  комплект меблів, який вам довподоби або зробити замовлення на індивідуальне виготовлення.
Ми надамо великий асортимент меблевих шкір в різній ціновій категорії і різного функціонального призначення. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту використовуваної шкіри, підбираючи виключно перевірених і надійних постачальників. Завдяки сучасному оснащенню виробничих потужностей, досвідченим професійним кадрам і жорсткого контролю якості, підприємство гарантує високу якість всієї продукції.
Більш детальна інформація про ціни та умови співпраці надається за телефонами. Можлива доставка меблів в будь-який регіон України

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    всі зображення на сайті компанії несуть виключно інформаційний характер.